WellU

je organizace s celosvětovým dosahem působící v systému víceúrovňového marketingu, zaměřená na trvalé zlepšování kvality života v oblasti zdraví, krásy a financí.

Více informací včetně možnosti nákupu kosmetiky získáte v našem e-shopu zde.
 

BIOPEPTIDE COMPLEX

Pro WellU představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence v zpomalování procesu stárnutí. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

LARENS

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

NUTRIVI

NUTRIVI představuje řadu vysoce kvalitních výživových doplňků. Základní myšlenkou jeho vzniku byla odborná a holistická podpora zdraví. NUTRIVI je jednoduchý a účinný způsob pro obnovení rovnováhy organismu. Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které bystemarně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životnímprostředí.Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které bystemarně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životnímprostředí.Staňte se superstoletým:

/album/stante-se-superstoletym/a01-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a02-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a03-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a04-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a05-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a06-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a07-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a08-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a09-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a10-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a11-jpg1/

—————

/album/stante-se-superstoletym/a12-jpg1/

——————————


Kontakt

OLGA HRADECKÁ

IČ: 495 578 74

Kosmetická školení a akreditované zkoušky se konají v salonu:
KOLAGENCENTRUM
Kosmonautů 3017, Mělník+420 606 033 018


Novinky

22.07.2018 08:08

Larens

Víte, že kosmeceutika LARENS mají také řadu pro profesionáální práci v salonech? Pro více informací...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Znáte kosmeceutikum značky LARENS ?

Ano. (80)
84%

Ne. (15)
16%

Celkový počet hlasů: 95