WellU

je organizace s celosvětovým dosahem působící v systému víceúrovňového marketingu, zaměřená na trvalé zlepšování kvality života v oblasti zdraví, krásy a financí.

Více informací včetně možnosti nákupu kosmetiky získáte v našem e-shopu zde.
 

BIOPEPTIDE COMPLEX

Pro WellU představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence v zpomalování procesu stárnutí. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

LARENS

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

NUTRIVI

NUTRIVI představuje řadu vysoce kvalitních výživových doplňků. Základní myšlenkou jeho vzniku byla odborná a holistická podpora zdraví. NUTRIVI je jednoduchý a účinný způsob pro obnovení rovnováhy organismu. Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které bystemarně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životnímprostředí.Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které bystemarně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životnímprostředí.


Novinky

22.07.2018 08:08
Víte, že kosmeceutika LARENS mají také řadu pro profesionáální práci v salonech? Pro více informací...

Anketa

Znáte kosmeceutikum značky LARENS ?

Ano. (103)
Ne. (32)

Celkový počet hlasů: 135